*** Apartmány U Zlatého Pluhu ubytování Praha 1-Hradčany

Apartmány Praha 1-Hradčany   U Zlatého Pluhu Apartmány U Zlatého pluhu se nacházejí přímo v historickém centru hlavního města, Praha. Toto místo je pohádkovým světem romantických uliček a náměstí.

Ubytování
U Zlatého pluhu jsou k ubytování čtyři apartmány různé velikosti. Jsou rozděleny podle barev, do kterých jsou také interiérově laděny.

Modrý apartmán nabízí ubytování pro 2 osoby s možností 1 přistýlky. Skládá se z ložnice s televizí, předsíně, malé jídelny, plně vybavené kuchyně a koupelny s WC. Nachází se v 1. patře.

Zelený apartmán je mezonetový o velikosti 80 m2. Kapacita je 6 osob s možností 1 přistýlky. Tento apartmán se nachází ve 2. patře a je dělen na 3 samostatné ložnice s televizí a vybavenou kuchyň. Součástí je koupelna se sprchovým koutem a dvě WC.

Žlutý apartmán má kapacitu 4 osoby s možností 1 přistýlky. Tvoří ho 2 samostatné ložnice s televizí, koupelna s WC a kuchyňka s veškerým nádobím a spotřebiči. Apartmán se nachází v přízemí a má výhled do dvora.

Oranžový apartmán je taktéž pro 4 osoby s možností 1 přistýlky a nalézá se v 1. patře s výhledem do vnitřního dvora. Skládá se z předsíně, 2 samostatných ložnic s televizí, koupelny a vybavené kuchyně.

Služby
Mezi základní služby patří výměna ložního prádla, výměna ručníků, kompletní úklid, recepce vždy při Vašem příjezdu a odjezdu k dispozici. Na vyžádání možnost dětské přistýlky nebo normální přistýlky.

Parkování k dispozici přibližně 300 metrů od Apartmánů. Prostory domu U Zlatého pluhu jsou nekuřácké. Po domluvě můžete přijet i s vaším pejskem.

Okolí
Apartmány v domě U Zlatého pluhu nabízejí příjemné a romantické ubytování nedaleko Pražského hradu. Svou polohou je vhodný pro spojení bydlení a možností výletů a procházek v historické části Prahy. Hradčany jsou tou nejmalebnější a nejoblíbenější čtvrtí města.

Pro návštěvu historických památek nemusíte chodit daleko. Ve vzdálenosti 10 minut chůze se nachází Loreta, Černínský palác, Pražská Hrad, Strahovský klášter. 20 minutovou procházkou dojdete až ke Karlovu mostu nebo Malou Stranu.